Inżynier konstruktor (Polska, Niemcy)

Jestesmy szybko rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i zabudowie obszarów mieszkalnych na statkach pasażerskich oraz obiektach offshore.

Nasze projekty realizujemy w krajach Europy oraz Azji a dostarczane przez nas rozwiązania oraz produkty mają zastosowanie na statkach pływających na całym świecie. Na nasz wspólny sukces pracuje zespół inżynierów - konstruktorów oraz wykwalifikowana kadra produkcyjna.

W związku z ciągłym rozwojem oraz realizacją nowych projektów, poszukujemy do naszego biura w Polsce oraz w Niemczech

Inżynierów konstruktorów

Opis stanowiska:

  • Praca w środowisku międzynarodowym;
  • Wykonywanie prac projektowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.
Wymagania:

  • Wykształcenie - wyższe techniczne;
  • Wymagana znajomość programów AutoCad, Inventor;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (również technicznego);
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność (możliwe wyjazdy zagraniczne);
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym.
Prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."